درباره ما / تاریخچه بیمارستان

درباره ما

بیمارستان دکتر صولتی یکی از سه بیمارستان خصوصی شهر ارومیه می باشد که بصورت GENERAL HOSPITAL در مرکز شهر فعالیت می کند .
این بیمارستان دارای تخصص های جراحی عمومی – ارتوپدی – اورولوژی – قلب و عروق – چشم – گوش و حلق و بینی – داخلی - نورولوژی – جراحی مغز و اعصاب – زنان و زایمان – مراقبتهای ویژه – اورژانس می باشد.معرفی طبقات

این بیمارستان در پنج طبقه احداث شده است و بخشهای موجود در هر طبقه عبارتنداز:

طبقه زیرین: یک قسمت شامل زنان ، زایمان و مامایی و اتاق انکوباتور و بایگانی ، قسمت دوم شامل رادیولوژی و موتور خانه

طبقه همکف : داروخانه مرکزی – بخش اورژانس و اتاق های تحت نظر – بخش جراحی و داخلی و کودکان واعظ زاده نگهبانی – مطب آقای دکتر صولتی

طبقه اول : آزمایشگاه – پذیرش و مخابرات – اکو – تست ورزش – آندوسکوپی و کولونوسکپی حسابداری و ترخیص – دفتر پرستاری – اتاق عمل – CSR

طبقه دوم : بخش های CCU , ICU – نمازخانه – E/ENT – بخش جراحی داخلی کدیور – پزشک مقیم ICU – کارگزینی – مدارک پزشکی – درآمد

طبقه سوم : بیمه گری – IUI – انبار – سلف سرویس و آشپزخانه – سالن کنفرانس – خیاط خانه – تاسیسات – اتاق اکسیژن ساز

سرد خانه بیمارستان داخل کوچه جنب بیمارستان قرار دارد.

چشم انداز

ما برآنیم در 5 سال آتی ، اولین بیمارستان در ارائه خدمات مطلوب و با کیفیت با استفاده از بالاترین تکنولوژی های علمی و تجهیزات پیشرفته روز باشیم.

رسالت بیمارستان دکتر صولتی

بیمارستان دکتر صولتی به عنوان یکی از اولین ارائه دهندگان خدمات تشخیصی و درمانی زودهنگام ,هر ساله هزاران بیمار از سراسر ایران و کشورهای همسایه را از درد و رنج رهایی می دهد.

ارزش ها

کرامت انسان
سرعت ، عدالت
مشتری محوری
نگرش سیستمی

تاریخچه بیمارستان


بیمارستان دکتر صولتی در سال 1347 به همت مرحوم دکتر نجفقلی صولتی و با توسعه محل ملک و مطب شخصی ایشان و با کسب مجوز تاسیس بیمارستان 10 تختخوابی شامل اتاق های عمل و بخش جراحی بر اساس قانون مقررات امور پزشکی سال 1334 از وزارت بهداری وقت تاسیس گردید.

مرحوم دکتر نجفقلی صولتی را شاید بتوان در زمره معدود تحصیل کردگان زمان خود و از اولین پزشکان تحصیل کرده طب جدید در استان آذربایجان غربی نام برد.

این طبیب فداکار خدمات بسیاری در سال های پربار عمر خود به بیماران این مرز و بوم ارایه داد. وی با راه اندازی بیمارستان دکتر صولتی بنای خیر ارایه خدمت و مداوای بیماران را برای سالیان طولانی پس از خود نیز فراهم نمود.

سعدیا مرد نکونام نمیرد هرگز

پس از گذشت چندین سال و با درگذشت مرحوم دکتر نجفقلی صولتی ، فرزند ایشان دکتر فریدون صولتی راه ایشان را همچنان ادامه داده و در توسعه و کسترش خدمات بیمارستان دکتر صولتی همت گماشت.وی با تاسیس شرکت گروه پزشکی حکیم نجف در سال 1368 و جذب پزشکان و سهام داران و توسعه ساختمان و امکانات موجود،مجوز راه اندازی بیمارستان 65 تختخوابی دکتر صواتی را با تایید کمیسیون امور پزشکی وقت کسب نمود.

در حال حاضر بیمارستان دکتر صولتی به عنوان یکی از قدیمی ترین بیمارستان های شهر ارومیه با استفاده از امکانات و تکنولوژی مدرن و با همکاری متخصصین و پرسنل مجرب علاوه بر بیماران استان به بیماران استان های همجوار و حتی کشورهای همجوار ارائه خدمت می کند.

بیمارستان دکتر صولتی در حال حاضر شامل تخصص های داخلی ،جراحی عمومی ، ارتپدی ، زنان و زایمان ، اورولوژی ، جراحی مغز و اعصاب ، چشم پزشکی ، گوش و حلق و بینی ، جراحی پلاستیک و ترمیمی ، قلب و عروق و همچنین فوق تخصص گوارش ،جراحی شانه می باشد .

ارائه خدمات به بیماران در بخش های مختلف بیمارستان شامل جراحی ،داخلی ، زنان و زایمان ، ENT و اتاق های خصوصی دربخش کدیور و بخش های ویژه ICU و CCU صورت می گیرد.این بیمارستان علاوه بر خدمات دارویی ، آزمایشگاه ، یانولوژی ، رادیولوژی و سونوگرافی ، دارای بخش های پاراکلینیکی شامل اکوکاردیوگرافی ، تست ورزش ، آندوسکوپی و کولونوسکپی ، IUI و بخش توانبخشی قلب و عروق نیز می باشد.